02166734333🔱✔قفسه ریلی کارسیس

کارسیس همراه با شما همگام با تکنولوژی و کیفیت جهانی

02166734333🔱✔قفسه ریلی کارسیس

کارسیس همراه با شما همگام با تکنولوژی و کیفیت جهانی

02166734333🔱✔قفسه ریلی کارسیس

شرکت کارسیس باپشتوانه نزدیک به 30سال تجربه به دنبال ایجاد پویایی و تحرک در صنعت نگهداری کالا و اسناد بوده و تلاش دارند تا با ارائه جدیدترین و بروزترین تکنولوژی ها و آخرین دستاوردهای روز دنیا ، فاصله موجود بین کشور عزیزمان ایران و کشورهای پیشرفته صنعت قفسه بندی اداری و انبار را از  بین ببرند.
شرکت کارسیس ، بر اساس سند چشم انداز خود در نظر دارد که به ببهترین شرکت در صنعت نگهداری اسناد و کالا در کشور عزیزمان تبدیل شده و با صادرات به کشورهای منطقه گامهای موثری را برای توسعه و پیشرفت شرکت بردارد.
شرکت کارسیس، با ارائه مشاوره و اجرای راهکارهای خلاقانه برای نگهداری کالا و اسناد به منظور ارتقاء بهره- وری، با درنظر گرفتن بهترین راهکار و بهینه سازی فضاهای اداری به مشتریان خود خدمت رسانی کند⚪⚫
02166734333 ☎ 📲 09122209140
📠02189770503
📩info.karsis@yahoo.com

بایگانی

مزایای استفاده از بایگانی ریلی کارسیس:


افزایش فضای مفید:


   توجه به این نکته که معمولاً در اکثر مراکز بایگانی با مشکل کمبود فضا مواجه هستیم، سامانه بایگانی ریلی مکانیکی شرکت مهندسی کارسیس با حذف راهروهای اضافه و تنها با حفظ یک راهرو به صورت متغییر،ظرفیت بایگانی را تا 3 برابر افزایش می دهد. در این سیستم، قفسه ها بر روی ریل قرار دارند و توسط فرمان و گیربکس و دنده زنجیر های تهبیه شده که در شاسی و بدنه فایلها نصب گردیده با نیروی حداکثر 2 کیلو گرم به راحتی حرکت می‌نمایند و فضای راهروی مورد نظر را ایجاد می کند.


   در سامانه بایگانی ثابت کنونی معمولا حداکثر ارتفاع مورد استفاده حدود 2 متر است در حالی که این ارتفاع در نظام های بایگانی ریلی تا 3 متر قابل افزایش است.


به طور کلی با استفاده از نظام های بایگانی ریلی می توان حجم فضای مفید را تا 4 برابر افزایش داد و این امر در نظام های مبتنی بر اسناد کاغذی می تواند معجزه ای راهگشا باشد.


افزایش امنیت نگهداری اسناد:


   در نظام های بایگانی ریلی به دلیل وجود سیستم قفل و درب مرکزی در حالت قفل بودن، سامانه به یک دژ فلزی غیر قابل نفوذ بدل می شود. گاو صندوقی عظیم که در صورت نیاز مشتری می تواند به انواع قفل و رمزهای گاو صندوق نیز مجهز شود.


کاهش هزینه های نگهداری بایگانی:


   استفاده از این سامانه می تواند شما را در کاهش هزینه های بایگانی در حوزه های مختلفی یاری رساند:


هزینه های هر زونکن بایگانی : هر زونکن در ارزانترین انواع بایگانی ثابت هزینه ای معادل 2750 تومان ایجاد می کند در حالی که این هزینه برای بایگانی ریلی به ازاء هر زونکن تا1980 تومان کاهش می یابد.(تقریبا 40 درصد)


هزینه های مکانی : فضای اشغال شده توسط بایگانی های ثابت برای تعداد زونکن همسان بر اساس متر مربع 3 برابر فضای اشغال شده توسط بایگانی های ریلی است برای مثال اگر هر متر مربع زمین اداری در شهر تهران تنها 2 میلیون تومان هم باشد می توان به جای هزینه مکانی حدود 40 متر مربع  یا 80 میلیون تومان برای نگهداری بایگانی ثابت از تنها 12 متر مربع یعنی 24 میلیون تومان استفاده کرد.


 هزینه های نیروی انسانی : کاهش تعداد نیروی انسانی در فضای کمتر و مکانیزه بودن نظام های بایگانی ریلی از مواردی است که می تواند منجر به کاهش نیروی انسانی مورد نیاز برای استفاده و نگهداری این نوع بایگانی شود.


افزایش امکان ساختار سازی در نظام بایگانی سازمان:در سازمان های بزرگ بعضا به دلیل محدود بودن فضاهای فیزیکی مجموعه تمام اسناد سازمان نمی توانند در یک مکان نگهداری شوند و این امر ساختار سازی را مشکل و استفاده هم زمان از داده را سخت می کند ، با استفاده از بایگانی های ریلی به دلیل افزایش تراکم داده های متمرکز در هر مکان این معضل به راحتی حل می شود.


امکان استقرار در فضاهای محدود:یکی از نگرانی های بایگانان و علاقه مندان به سامانه های بایگانی ریلی تصور ایشان از ابعاد غول آسای بایگانی های ریلی است و نگرانی از این امر که استقرار این سامانه ها در فضاهای کوچک ممکن نیست در حالی که به دلیل سفارشی بودن این سامانه ها در زمان ساخت به راحتی می توان در فضاهایی که حتی امکان استقرار بایگانی های ثابت استاندارد (ارتفاع حداقل 1.93 متر) وجود ندارد از این سیستم بروز در کشورهای پیشرفته دنیا استفاده نمود

✔📊